Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka
Maska do włosów farbowanych

I czas na ostatnią recenzję produktów PILOMAX. Tym razem na tapetę idzie maska do włosów farbowanych jasne, regeneracja krok 2.

 

Kilka słów od producenta:

 

Maska nie zawiera parabenów SLS i SLES, zawiera rumian rzymski, kreatyna, skrzyp polny, pantenol, do kupienia w pojemnościach 70 ml i 200 ml.

MASKA z olejkami eterycznymi, intensywnie regeneruje włosy farbowane.
Jej niezwykle skuteczne działanie, wynika z zawartości keratyny, ekstraktów ze skrzypu polnego i henny.
Maska do włosów jasnych dodatkowo zawiera ekstrakt rumianu rzymskiego, nadający włosom świetliste refleksy.

 

A teraz moja opinia:

 

Opakowanie poręczna tubka, łatwa do wyciśnięcia. Konsystencja gęstego kremu, łatwa do rozsmarowania i wsmarowania we włosy....

Pokaż całość (2 komentarzy)
WAX HENNA

Tak jak Wam pisałam w poprzednim poście, zapraszam do recenzji pierwszego z dwóch produktów jakie otrzymałam od firmy PILOMAX, a mianowicie WAX HENNA maska do włosów suchych i zniszczonych jasnych.

 

Kila słów od producenta:

 

Maska do włosów jasnych, zniszczonych-matowych isuchychoraz wypadających. W zmacnia i wygładza osłabione włosy, nawilża i zapobiega utracie wody,pielęgnuje skóę głowy. Wzmacnia cebulkę i mieszek włosowy, skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów. Po kuracjimaską włosy odzyskują zdrowy wygląd.

 

A oto moja opinia.

 

Maska jest zamknięta w małym opakowaniu, odkręcanym, które najlepiej odkręcić suchymi dłońmi przed myciem włosów.  Łatwo z tak otwartego opakowania askę się nakłąda na dłonie, a następnie na włosy. Ja wg...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Maska WAX

W poprzednim poście opowiedziałam Wam o nowej współpracy z laboratorium, ekspertem od włosów firmą PILOMAX. Dziś przedstawię Wam produkt, który miałąm okazję przetestować Maskę do włosów WAX firmy PILOMAX.

Trochę od producenta cóż za zadanie mają maski do włosów.

Maski do włosów mają za zadanie przywracać piękno włosom i równowagę skórze głowy. Jednak ważne jest, aby dbałość o piękno nie wiązało się nigdy, nawet z najmniejszym narażeniem zdrowia. Oryginalne Wax-y firmy PILOMAX znane są ze swojej najwyższej skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. W naszych maskach od dawna nie są używane popularne składniki jak: lauryl alcohol i salicyli acid, które w większych stężeniach...

Pokaż całość (0 komentarzy)
Pilomax

Kolejna rozpoczęta wsółpraca z firmą PILOMAX, od której otrzymałam dwa kosmetyki na odbudowę i zregenerowanie moich włosów.

 

Dziś będzie o firmię, a w kolejnych postach przedstawię Wam produkty jakie otrzymałam i moją opinię na ich temat.

 

Co możemy przeczytac o firmie PILOMAX na jej stronie internetowej www.pilomax.pl

 

Laboratorium Pilomax jest polską firmą z ugruntowaną, ponad dwudziestoletnią tradycją. U podstaw filozofii firmy leży przekonanie, że jedynie zdrowe włosy mogą być prawdziwie piękne. Zgodnie z tą zasadą firma stale rozwija profesjonalną markę kosmetyków do skutecznej i długotrwałej regeneracji oraz pielęgnacji włosów.


Każdy rodzaj włosów i skóry głowy wymaga szczególnej terapii. Dlatego Laboratorium Pilomax stale poszerza i...

Pokaż całość (2 komentarzy)
Strona główna Księga gości OsmozaCare Licznik odwiedzin: 305404