Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka
Brait Antistatic

Pamiętacie jakiś czas temu recenzowałam dla Was żele do prania firmy Concertino Babyoraz spray do mebil Brait. Ku miłęmu mojemu zaskoczeniu otrzymałam maila z propozycją dalszej współpracy i przetestowania dwóch produktów. Podonie jak ostatnio jeden produkt z Concertino Baby, a drugi Brait.


I tak na pierwszy rzut poszedł Brait, dziś kilka słów od producenta.

Brait Antistatic Spring Flower to propozycja sprayu do mebli wzbogaconego o szereg czynników antstatycznych, dzięki czemu odkurzanie powierzchni jest łątwiejsze i bardziej skuteczne.


Brait Antistatic to preparata przeznaczony do wszystkich rodzajów mebli, którego zadaniem jest nie tylko czyszczenie powierzchni i ich pielęgnacja,ale także - działąnie przeciw kurzowi. Specjalna receptura, oparta na formule "Protect System+", tworzy powłokę antystatyczną, która zabezpiecza meble i zapobiega ponownemu osadzaniu się pyłów na czyszczonych powierzchniach. Ważne jest to, że podczas sprzątania cały kurz pozostaje na ściereczce - nie dostaje się do powietrza i nie rozprasza po mieszkaniu w czasie sprzątania. Dlatego z Brait Antistatic Spring Flower można cieszyć się efektem mebli bez kurzu na zdecydowanie dłuższy czas.


Obok czynników antystatycznych, nowy spray Brait został wzbogacony także o sześć składników aktywno-pielęgnacyjnych, dzięki czemu skutecznie czyści meble oraz chroni je przez zarysowaniami, plamami czy zaciekami, dając jednocześnie przyjemny kwiatowy zapach. Sprzątanie ułatwia także kremowa konsystencja sprayu oraz wygodny w użyciu rozpylacz.


Brait Antistatic Spring Flower dostaniemy w dobrych sklepach bądź drogeriach. Dostępny jest w opakowaniu o pojemności 350 ml za cenę ok. 7.99 zł.

 

 

Musia

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Beticco Baby
( 13:06:19, 12.08.2013 )
Jesteś blogującą mamą? Zgłoś swój blog do konkursu – możesz wykorzystać już wcześniej napisaną notkę na tym blogu – zapraszamy! http://beticco-baby.blogspot.com/2013/07/konkurs.html Do wygrania: konik na biegunach! Pozostało tylko kilka dni na zgłoszenie!
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości OsmozaCare Licznik odwiedzin: 305430